Imię i nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia |
Godziny |
Sala |
Adamowicz Zofia |
piątek |
12:00 – 13:00 |
pokój 12 |
Ambrożej Monika |
piątek |
7:00 – 8:00 |
20 |
Andrejuk Aneta |
środa |
16:00 – 17:00 |
sala zerówki |
Artemiuk Katarzyna |
środa |
7:00 – 8:00 |
37 |
Błaszko Joanna |
piątek |
14:15 - 15:15 |
37 |
Borys Beata |
środa |
8:00 – 9:00 |
pokój wicedyrektora |
Brzosko Paweł |
środa |
7:50 – 8:50 |
34 |
Chmielewska –Ryś Elżbieta |
piątek |
7:00 – 8:00 |
28 |
Druć Elżbieta |
wtorek |
16:00 – 17:00 |
świetlica dolna (zaplecze) |
Drzymkowski Grzegorz |
piątek |
7:00 – 8:00 |
31 |
Dunda Krystyna |
czwartek |
16:00 – 17:00 |
34 (co 2 tygodnie) |
Gryciuk Marzena |
czwartek |
7:00 – 8:00 |
6 |
Haponik Agnieszka |
poniedziałek |
14:20 – 15:20 |
34 (co 2 tygodnie) |
Horoszko Mariola |
wtorek |
15:40 – 16:40 |
6 |
Hryniewicz Paulina |
poniedziałek |
14:15 – 15:15 |
7 |
Kamińska Julita |
czwartek |
14:20 – 15:20 |
20 |
Kitlasz Urszula |
środa |
7:00 – 8:00 |
25 |
Kluczuk Teresa |
wtorek |
15:55 – 16:55 |
34 |
Kochanowska Sylwia |
piątek |
15:30 – 16:30 |
22 |
Kondraciuk Mateusz |
wtorek |
7:00 – 8:00 |
28 |
Kowalczuk Tomasz |
piątek |
7:00 – 8:00 |
34 |
Kowalewska Elżbieta |
poniedziałek |
9:30 – 10:30 |
pokój 12 |
Krakówko Katarzyna |
środa |
13.30 – 14.30 |
21 |
Kunicki Karol |
poniedziałek |
15:00 – 16:00 |
blok sportowy |
Leśniewska Wioleta |
czwartek |
13:30 – 14:30 |
36 |
Mańkowska Joanna |
poniedziałek |
14:00 – 15:00 |
biblioteka szkolna |
Nieścieruk Julitta |
środa |
7:00 – 8:00 |
19 |
Nowińska Krystyna |
środa |
14:15 – 15:15 |
blok sportowy |
Ostrowska Patrycja |
poniedziałek |
15:00 – 16:00 |
8 |
Orłowska Dorota |
środa |
16:00 – 17:00 |
34 |
Palak Natalia |
wtorek |
15:50 - 16:30 |
34 |
Pawluczenia Agnieszka |
wtorek |
14:00 – 15:00 |
sala zerówki |
Połubiński Radosław |
wtorek |
13:15 – 14:15 |
blok sportowy |
Popowski Krzysztof |
poniedziałek |
14:15 – 15:15 |
blok sportowy |
Radulska Małgorzata |
czwartek |
12:25 – 13:25 |
pokój nauczycielski |
Radziszewska Anna |
poniedziałek |
7:00 – 8:00 |
9 |
Rogowska Anna |
wtorek |
8:00 – 9:00 |
gabinet dyrektor |
Rybnik Weronika |
poniedziałek |
15:10 – 16:10 |
blok sportowy |
Sajewska Agnieszka |
piątek |
14:00 – 15:00 |
pokój wicedyrektora |
Siemieniuk Justyna |
środa |
10:40 – 11:40 |
pokój nauczycielski |
Sikorska Marta |
wtorek |
7:00 – 8:00 |
38 |
Siwerska-Mandziuk Grażyna |
poniedziałek |
14:15 – 15:15 |
25 |
Skowrońska Barbara |
wtorek |
7:00 - 8:00 |
7 |
Skowrońska Sandra |
piątek |
7:00 – 8:00 |
blok sportowy |
Skowroński Paweł |
poniedziałek |
7:00 – 8:00 |
blok sportowy |
Skowrońska-Giziewicz Edyta |
wtorek |
14:15 – 15:15 |
18 |
Sojko Małgorzata |
poniedziałek |
16:00 – 17:00 |
102 (górna świetlica) |
Sołowiej Katarzyna |
poniedziałek |
15:05 – 16:05 |
9 |
Struk Martyna |
poniedziałek |
7:00 – 8:00 |
19 |
Suchowierska Alicja |
wtorek |
15:10 – 16:10 |
8 |
Sulima Piotr |
czwartek |
14:15 – 15:15 |
36 |
Surowiec Kamil |
wtorek |
15:55 – 16:55 |
blok sportowy |
Szwinkowska Monika |
poniedziałek |
7:00 – 8:00 |
11 |
Szehidewicz Dariusz |
poniedziałek |
14:15 – 15:15 |
37 |
Szymborska Joanna |
piątek |
14:00 – 15:00 |
25 |
Ułanowska Marzena |
środa |
16:00 – 17:00 |
21 |
Wojtach Patrycja |
środa |
14:00 – 15:00 |
sala zerówki |
Woronko Marzena |
czwartek |
15:15 – 16:15 |
pokój 12 |
Wysocka Aneta |
czwartek |
7:00 – 8:00 |
36 |
Zgiet Elżbieta |
piątek |
14:00 – 15:00 |
18 |