Dni otwarte

Zapraszamy na Dzień Otwarty do naszej szkoły, który odbędzie się dn. 22.02.2024 r. w godz. 17.00 – 19.00.

W poprzednim roku Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się 23.02.2023 r. Tuż przed godziną 17:30 zaczęli się zjawiać nasi pierwsi goście. Przybyli witani byli przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Każde dziecko udało się wraz z opiekunem na salę gimnastyczną, gdzie na zgromadzonych czekało wiele atrakcji.

Po powitaniu gości przez Panią Dyrektor Annę Rogowską rozpoczęła się cześć artystyczna. Uczniowie należący do grupy Hopsaki zaprezentowali pokaz taneczny, który przygotowywali pod opieką Pani Małgorzaty Sojko.

Następnie na naszych małych gości czekały zabawy ruchowe na sali gimnastycznej: tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, prezentacja sprzętu tenisowego i kajakarskiego.W ostatniej, ale nie mniej atrakcyjnej części Dnia Otwartego, rodzice wraz z dziećmi mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, wejść do sal lekcyjnych, gdzie czekali na nich nauczyciele. Były zabawy językowe, minikonkursy z wykorzystaniem tablic multimedialnych, eksperymenty chemiczne czy zabawy taneczne. Na holu zorganizowano zabawę KARAOKE, w której wszyscy przybyli chętnie brali udział.  Jak widać na dołączonych zdjęciach, dzieci dobrze się bawiły. Rodzice mieli możliwość porozmawiać z nauczycielami, odwiedzić świetlicę, bibliotekę oraz stołówkę szkolną.

            Serdecznie dziękujmy za przybycie i do zobaczenia we wrześniu.